f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Вересневі вітання. День народження кінознавиці Ірини КАПЛИЧНОЇ

20.09.2021

Національна спілка кінематографістів України щиро вітає одну з найнепомітніших, але одну з найважливіших лідерів нашої громадської організації Ірину КАПЛИЧНУ з днем народження.

Нижче наведені професійні напрямки її діяльності. Це перелік тієї праці, яка збирає щомісяця (окрім тривожних локдаунів) сотні людей різного віку. На тематичних вечорах кінозали Будинку кіно наближають шанувальників кінематографії до знаних людей літератури та мистецтва, які розповідають про події, пов'язані з кінопроцесами, з фільмами, до яких вони приклали свої зусилля.

Справжнім міжнародним святом є щорічні всесвітньо відомі форуми анімаційного кіно. Дійсно, завдяки організаційному та творчому таланту Ірини Капличної кінофестиваль "КРОК" міцно тримається у "рідній гавані".

Незабаром починається новий кінематографічний сезон 2021 - 2022 років, і, вітаючи пані Ірину з днем народження, кіноспільнота та шанувальники кінематографії, отримають можливість вкотре поринути у світ кіно, дякуючи кінознавчому цеху і безпосередньо Ірині Капличній.

Бажаємо міцного здоров`я, гарного настрою, великого задоволення від творчої праці!

У 1971 році закінчила кінознавчий факультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка - Карого.

Один з організаторів Республіканського кінофестивалю анімаційних фільмів.

Генеральний директор Міжнародного кінофестивалю анімаційних фільмів «Крок».

Керівник відділу творчих програм Національної спілки кінематографістів України.

Заслужений працівник культури України (2004).

Членкиня Національної спілки кінематографістів України.