f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ДержКіно України. Головні призи німецького кінофестивалю Fünf Seen Filmfestival для українських кіномитців

04.09.2021

Головний приз німецького кінофестивалю Fünf Seen Filmfestival отримала стрічка режисерки Катерини Горностай Stop-Zemlia / стоп-земля, створена за підтримки Держкіно.


"У своєму дебютному повнометражному фільмі Катерина Горностай розповідає про свою головну героїню та групу молоді у період дорослішання. Вона робить це віртуозно, в чарівній манері та винахідливій формі. "СТОП-ЗЕМЛЯ" — це стилістично неординарний фільм, який поєднує в собі документальний реалізм із фантазійними мрійливими уривками", — йдеться у заяві журі.

Ще один український фільм — Погані дороги / Bad Roads Наталки Ворожбит — переміг у номінації "Перспективне молоде кіно".


"Режисерці вдалося створити правдоподібних персонажів і підтримувати напругу, яке є нестерпною, протягом усього фільму. І хоча війна у стрічці не демонструється, нею пронизаний кожний з епізодів фільму", — зазначило журі кінофестивалю.

Fünf Seen Filmfestival є одним із найбільших кінофестивалів Південної Німеччини. Цьогоріч у програмі фестивалю, що вже вп'ятнадцяте відбувся на озерах Верхньої Баварії поблизу Мюнхена, було представлено понад 150 європейських картин. https://ngp-ua.info/2021/06/51623

https://www.facebook.com/ukrainefilmagency