f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Вийшов новий онлайн-каталог українських локацій: кінонапрямок – Південний Захід

02.09.2021

ДержКіно України

Житомир, Хмельницький, Чернівці, Івано-Франківськ – всього 37 локацій увійшли до чергового етапу комплексного локейшн-скаутингу нашої держави, реалізованого Українською кіноасоціацією (УКА) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Протягом липня-серпня 2021 року досвідчені локейшн-менеджери дослідили природні красоти Південно-Західної України– зокрема, Бакоту, Субіч, Смотрицький каньйон, Тустань. Також – фортеці, палаци та замки: від таких популярних дестинацій, як замок Паланок і Хотинська фортеця до менш відомих – Вороновицького, Самчиківського, Вишнівецького палаців. Ще – індустріальні об’єкти: зокрема, завод «Електрон» у Кам’янці-Подільському. Та навіть футуристичну радіолокаційну станцію «Памір» на вершині гори Томнатик.

Відзняті локації об’єднано в окремий онлайн-каталог, викладений у вільний доступ:

https://bit.ly/UkrainianFilmLocations21.

А також всі об’єкти додано до загального каталогу українських локацій

https://locations.com.ua/#/.

Окрім професійних фотоматеріалів, там подано опис локацій англійською мовою та наведено контакти, необхідні для організації фільмування. А також каталог зі зручною навігацією містить інші корисні дані – основну інформацію про співробітництво з Україною й оптимізовану карту, слідуючи якій можна на власні очі оглянути всі 37 локацій лише за один тиждень, або ж обрати окремі локації та скласти індивідуальний маршрут під свої потреби.

Таким чином, Ukrainian Motion Picture Association / Українська кіноасоціація разом із Держкіно продовжує велику системну роботу із міжнародної промоції наших локацій, спрямовану на залучення до нашої держави закордонних знімальних груп.

https://www.facebook.com/ukrainefilmagency