f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Проект KOD STUPKA///КОД СТУПКИ – виставка портретів Богдана Ступки

25.08.2021

Стелла Кломінська

НСКУ

https://www.facebook.com/klominska

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

https://www.facebook.com/frankotheatre/

27 серпня 2021 року виповнюється 80 років від дня народження Богдана Сильвестровича Ступки. У рамках вшанування пам‘яті митця пройдуть урочисті заходи. Так, в день ювілею – 27 серпня об 11:00 відбудеться відкриття меморіальної дошки-горельєфу на будинку, де мешкав Богдан Сильвестрович (вул. Заньковецька, 1/3). Захід відкриється перформансом з капелюхами у супроводі голосів з вистав Богдана Ступки. Капелюхи – невід'ємна частина образу Богдана Сильвестровича, дорогою до театру, він любив вітатись з людьми, знімаючи на знак пошани капелюха.


27 серпня о 19:00 в нашому театрі відбудеться показ вистави «Пер Гюнт» Генріка Ібсена у постановці режисера Івана Уривського. Сам Богдан Ступка мріяв зіграти роль Пера Гюнта. У пам'ять про батька цю роль грає його син – Остап Ступка.

29 серпня – 10 вересня у Національному музеї Тараса Шевченка (бул. Шевченка, 12) триватиме виставка KOD STUPKA///КОД СТУПКИ.

https://www.youtube.com/watch?v=gck2wMajMMY

Проект KOD STUPKA///КОД СТУПКИ – це виставка портретів Богдана Ступки, написаних видатними художниками України: Владиславом Шерешевським, Іваном Марчуком, Ольгою Петровою, Андрієм Александровичем-Дочевським, Михайлом Химичем; фотопроект з життя Актора, презентація книги-альбому «Я – Богдан», образи Ступки в графіці Сергія Якутовича, експозиція костюмів і колекції театральних і кіноафіш, відеоколаж з вистав та фільмів Богдана Сильвестровича.

Виставку буде відкрито для відвідувачів вівторок–неділя – 10:00-18:00.

Вхід вільний. «Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде…» Богдан Ступка