f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

14-15 вересня 2021 року відбудеться 11-ий Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK (KMW)

11.08.2021

ДержКіно України

Цьогорічний форум, організований за підтримки Держкіно, великою мірою зосередиться на промоції українського кіно- й телеконтенту на світовому медіаринку та розвитку міжнародних партнерств.

Відкриє KMW 2021 панельна дискусія за участі представників влади, бізнесу та незалежних ініціатив України, присвячена аналітиці актуального стану та візіях майбутнього українського кіно і телебачення. На форумі також передбачається широке обговорення тем, пов'язаних із серіальним виробництвом – одним із найдинамічніших напрямків української контент-індустрії.

Важливим акцентом KMW стане міжнародна копродукція. В контексті останніх законодавчих змін, які роблять співпрацю з Україною більш привабливою в очах міжнародних партнерів, можна чіткіше окреслити практичні перспективи України на глобальній мапі кіновиробництва.

В межах секції, організованої за підтримки Посольства Канади в Україні та Української Кіноасоціації, експерти обговорять можливості для колаборації, що відкриваються для продюсерів у зв’язку з підписанням угоди між обома державами. Ця подія також буде включена в індустрійну секцію цьогорічного Міжнародного кінофестивалю в Торонто.

У дводенній програмі KMW 2021 – понад 15 секцій: панельні дискусії, презентації, доповіді та inspiration talks за участі міжнародних медіаекспертів, трендсеттерів аудіовізуальної індустрії, державних управлінців та топменеджерів провідних українських медіакомпаній та продакшенів. Учасники форуму дізнаються про останні тенденції, успішні кейси та нові цінності в аудіовізуальній індустрії, інноваційні технології та їх використання провідними медіакомпаніями.

Докладніше: https://bit.ly/3jGdkIH