f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Представники кіноіндустрії обговорили участь України в міжнародному кіноринку Marché du Film 74-го Каннського кінофестивалю

14.05.2021

ДержКіно України

В Держкіно відбувся круглий стіл, присвячений участі України в міжнародному кіноринку Marché du Film 74-го Каннського кінофестивалю. Представники національної кіногалузі обговорили можливості цьогорічної презентації нашої країни на одному з найвизначніших кінофорумів світу.

З 2008 року українська кіноіндустрія представлена на кіноринку Marché du Film національним павільйоном. Виключенням став минулий рік, коли кіноринок відбувся в онлайн-форматі, де Україна мала своє віртуальне представництво.

Цьогоріч Каннський фестиваль відбудеться з 6 до 17 липня. Паралельно із кінофестивалем з 6 до 15 липня проходитиме Marché du Film. У 2021 році участь у ньому братимуть понад 12 500 кінопрофесіоналів з усього світу, під час Marché du Film будуть представлені 4000 кінопроєктів та фільмів, буде проведено понад 100 конференцій. Наразі відомо, що вже 5 українських фільмів подали заявки на участь у різних програмах Каннського кінофестивалю. Програму Festival de Cannes 2021 буде оприлюднено у червні.

https://www.facebook.com/ukrainefilmagency