f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Березневі спогади. 23 березня народився кіноактор Тарас ДЕНИСЕНКО

23.03.2021

Raisa Prisetska разом з Sanda Mokanu тут: Versailles, France.

Світлого неба, Друже! Сьогодні Тарасу Taras Denysenko 56. Дякую за зустріч в цьому житті, за твій дух, за правдивість, за приклад любові до ближнього, до рідноі землі... Ти живеш в талантах дітей, любові Санди, в своіх студентах.. З Днем появи на Світ Божий, Друже!


Тарас Володимирович Денисенко (23 березня 1965, Київ - 7 листопада 2017, Київ) - радянський і український актор театру і кіно, заслужений артист України.


 

Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 7. На сій окраденій землі

https://www.youtube.com/watch?v=qkRsP7YKWAE&t=22s

Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 8. Душа призначенням прекрасним

https://www.youtube.com/watch?v=qVHSpQbCllQ&t=172s

Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 9. Доля, де ти...

https://www.youtube.com/watch?v=RoQ6cb_IQx0

«Тарас Шевченко. Заповіт» — український історичний кіносеріал 1992-2005 рр. кіностудії ім. О. Довженка, що розповідає про життя і творчість Великого Кобзаря — Тараса Шевченка.

Безпрецедентний за масштабом, сюжетними колізіями, кількістю історичних персонажів і подій, 12-серійний кіносеріал про життя і творчість Тараса Шевченка.

Вперше на екрані детальна біографія життя і творчості Тараса Шевченка, без фальсифікацій, у повному висвітленні. При створенні серіалу використано документальні матеріали, кадри кінокласики та ігрові епізоди. Виробництво: Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка, Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Науково-методичний центр Міністерства освіти України, за участю Українського фонду культури і Державної телерадіокомпанії України.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Денисенко_Тарас_Володимирович

https://www.facebook.com/taras.denysenko.3