f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

У Будинку кіно відбулася прем'єра фільму «Лариса Кадочникова. Автопортрет»

23.12.2013

Минулого суботнього вечора в Будинку кіно відбулася прем'єра фільму "Лариса Кадочникова. Автопортрет" ("Гагарін-фільм", режисери Л.Кадочникова, Дмитро Томашпольський). Видатна актриса у кадрі й поза кадром оповідає історію свого життя. При тому малюючи свої портрети - один, другий, третій...

Вийшла елегійна (і на диво елегантна) оповідь-сповідь - про себе, про партнерів по сцені й екрану, про чоловіків свого життя... По закінченні показу переповнена Синя зала (а більшість у ній складали кінематографісти) влаштувала 5-хвилинну овацію. Слова захоплення - пані Ларисою і фільмом - сказали режисери Віктор Гресь і Олег Фіалко, художник Сергій Якутович, дружина Сергія Параджанова Світлана Щербатюк, поет Іван Драч, мистецтвознавці Ольга Петрова і Сергій Тримбач. 
Потому на глядачів чекав сюрприз. У Блакитній вітальні Будинку кіно було влаштовано невелику виставку автопортретів Кадочникової (як відомо, вона є прекрасним художником), а також кілька портретів актриси, зроблених Анатолієм Матешком, Сергієм Тримбачем, Дмитром Гордоном спеціально для фільму. Друзі й колеги актриси у невимушеній обстановці продовжили розмову про фільм та про особистість Кадочникової.

Сергій Якутович, Сергій Тримбач, Дмитро Томашпольський, Лариса Кадочникова

Світлини Сергія Тримбача та Ніни Ільїної

21 лютого, четвер, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ КІНОРЕЖИСЕРА СЕРГІЯ ЛОСЄВА

22 лютого, п’ятниця, Синій зал Документальний фільм "Кенгір. Сорок днів свободи"

23 лютого, субота, Синій зал ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З НАГОДИ 65-ЛІТТЯ ОЛЕКСАНДРА СПАРИНСЬКОГО