f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

У Будинку кіно відбулася прем'єра фільму «Лариса Кадочникова. Автопортрет»

23.12.2013

Минулого суботнього вечора в Будинку кіно відбулася прем'єра фільму "Лариса Кадочникова. Автопортрет" ("Гагарін-фільм", режисери Л.Кадочникова, Дмитро Томашпольський). Видатна актриса у кадрі й поза кадром оповідає історію свого життя. При тому малюючи свої портрети - один, другий, третій...

Вийшла елегійна (і на диво елегантна) оповідь-сповідь - про себе, про партнерів по сцені й екрану, про чоловіків свого життя... По закінченні показу переповнена Синя зала (а більшість у ній складали кінематографісти) влаштувала 5-хвилинну овацію. Слова захоплення - пані Ларисою і фільмом - сказали режисери Віктор Гресь і Олег Фіалко, художник Сергій Якутович, дружина Сергія Параджанова Світлана Щербатюк, поет Іван Драч, мистецтвознавці Ольга Петрова і Сергій Тримбач. 
Потому на глядачів чекав сюрприз. У Блакитній вітальні Будинку кіно було влаштовано невелику виставку автопортретів Кадочникової (як відомо, вона є прекрасним художником), а також кілька портретів актриси, зроблених Анатолієм Матешком, Сергієм Тримбачем, Дмитром Гордоном спеціально для фільму. Друзі й колеги актриси у невимушеній обстановці продовжили розмову про фільм та про особистість Кадочникової.

Сергій Якутович, Сергій Тримбач, Дмитро Томашпольський, Лариса Кадочникова

Світлини Сергія Тримбача та Ніни Ільїної

7-9 листопада, четвер-субота, Червоний зал «Сучасна анімація - досягнення, проблеми, перспективи»

10 листопада, неділя, Синій зал Світова флешмоб-прем’єра документального фільму «Я-Мобер» (Реж. А. Дем’яненко, Д. Томашпольський)

11 листопада, понеділок, Синій зал ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО: «Графиня із Гонконґу» (реж. Ч. Чаплін)