f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

У Будинку кіно відбулася прем'єра фільму «Лариса Кадочникова. Автопортрет»

23.12.2013

Минулого суботнього вечора в Будинку кіно відбулася прем'єра фільму "Лариса Кадочникова. Автопортрет" ("Гагарін-фільм", режисери Л.Кадочникова, Дмитро Томашпольський). Видатна актриса у кадрі й поза кадром оповідає історію свого життя. При тому малюючи свої портрети - один, другий, третій...

Вийшла елегійна (і на диво елегантна) оповідь-сповідь - про себе, про партнерів по сцені й екрану, про чоловіків свого життя... По закінченні показу переповнена Синя зала (а більшість у ній складали кінематографісти) влаштувала 5-хвилинну овацію. Слова захоплення - пані Ларисою і фільмом - сказали режисери Віктор Гресь і Олег Фіалко, художник Сергій Якутович, дружина Сергія Параджанова Світлана Щербатюк, поет Іван Драч, мистецтвознавці Ольга Петрова і Сергій Тримбач. 
Потому на глядачів чекав сюрприз. У Блакитній вітальні Будинку кіно було влаштовано невелику виставку автопортретів Кадочникової (як відомо, вона є прекрасним художником), а також кілька портретів актриси, зроблених Анатолієм Матешком, Сергієм Тримбачем, Дмитром Гордоном спеціально для фільму. Друзі й колеги актриси у невимушеній обстановці продовжили розмову про фільм та про особистість Кадочникової.

Сергій Якутович, Сергій Тримбач, Дмитро Томашпольський, Лариса Кадочникова

Світлини Сергія Тримбача та Ніни Ільїної

5 грудня, четвер, Синій зал Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

6 грудня, п’ятниця, Синій зал Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

7 грудня, субота, Червоний зал Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»