f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Лютневі вітання. Вітаємо з днем народження видатного артиста театру і кіно Анатолія ХОСТИКОЄВА

16.02.2021

Viktor Andrienko разом з Sergiy Trymbach і Наталією Сумською.

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach

АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ

Народився 15 лютого в Києві.

Анатолій по праву був названий секс-символом кіно 90-х, його ролі запам'ятовувалися найдосвідченішим прихильникам кіно. Та й сам він, актор такий же гарячий, імпульсивний і мужній, як і втілені ним герої. Як творча особистість, Анатолій Хостікоєв, в творчих пошуках і натхненні творчих пошуків.

https://www.youtube.com/watch?v=dG9Et3WFOzY

"У актора не може бути стелі - потрібно нескінченно йти вгору. Якщо ж намітити собі бар'єр, вище якого і не мрієш піднятися, - все, на творчій особистості можна ставити хрест. "

-Анатолій Хостікоєв

Sergiy Trymbach 

НСКУ, Українська кіноакадемія

АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ: ВИБАЧТЕ, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У МЕНЕ.

ПОНЕДІЛОК, ТАК, ТО Й ЩО? НАРОДИВСЯ Я!

Щось таке міг би сказати пан АНАТОЛІЙ на кпини щодо понеділка. До речі, народився майбутній актор і режисер у неділю, день відпочинку і святковості. То був лютий 53-го, уже за три тижні потому Сталін узяв та й помер...

Випадковими такі збіги не бувають. Нетоталітарний чоловік, попри те, що зіграв не одну роль начальників, із султаном Сулейманом включно. Зіграв, щоби підігріти нашу нелюбов до усього, що душить і гнітить людське і ніжне.

https://www.youtube.com/watch?v=n1TYil41lto

https://www.facebook.com/watch/?v=1327605084266799¬if_id=1613421557016212¬if_t=watch_follower_video&ref=notif

ХОСТІКОЄВ - ЦЕ ТАКА ХАРИЗМА! Сама його поява - чи на сцені, чи в кадрі - одразу викликає хвилю інтересу й цікавості. На нього просто цікаво дивитися. Він міг би вийти на порожню сцену, сісти на стільчика і сидіти мовчки, дивлячись у зал. Півгодини, сорок хвилин... Нам, глядачам, усе одно було би цікаво - зуб даю, і не один. А він виходить, та ще й стільки всілякого виробляє... І як актор, і як режисер (у "Незрівннянній", скажімо!).

Пане Анатолію, найщиріші вітання! Сил, здоров'я, королівських усмішок Долі. А натхнення і шарм /шал сценічно-кінематографічний Вас не полишать.