f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Композиторові Володимиру Губі - 75

23.12.2013

 

Правління НСКУ щиросердно вітає чудового і легендарного композитора Володимира Губу з неймовірним ювілеєм - 75 літ! Неймовірним, бо Володимир Петрович залишається людиною молодою і на диво моторною.

Його музика до фільмів "Та, що входить в море", "Камінний хрест", "Іду до тебе", "Захар Беркут", "Тривожний місяць вресень", "Каштанка", "Як козаки сіль купували", "Данило, князь Галицький", "Сім сльозин" (цей ряд можна продовжувати десятками назв) максимальною мірою сприяла успіхові стрічок, їх входженню до кінематографічної скарбниці нації. Причому дивовижно, що композитор однаково успішно працює як над ігровими, так і документальними та анімаційними картинами.
А ще Володимир Петрович автор симфоній, органних, вокальних та хорових творів. Словом, перед нами приклад високого професіонала, чиє служіння музам гідне пошанування всієї нації.

 

18 лютого, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» ДЖОРДЖ МОНТГОМЕРІ / ЛЕЦ (1916-2000) Художній фільм «ДРУЖИНИ ОРКЕСТРАНТІВ»

19 лютого, вівторок, Синій зал Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм "НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!"

20 лютого, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ Художній фільм «Кілер з гарантією»