f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

МКІП ПРИЙМАЄ ДОКУМЕНТИ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ВІДБОРУ ЧЛЕНІВ РАДИ З ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ КІНЕМАТОГРАФІЇ

25.01.2021

До 26 січня включно Міністерство культури та інформаційної політики України приймає документи для формування конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії.

Конкурсна комісія з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії утворюється відповідно до п. 4 Порядку утворення Ради з державної підтримки кінематографії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 року № 195. Формування та організацію роботи конкурсної комісії забезпечує Міністерство культури та інформаційної політики України (МКІП).

Членами конкурсної комісії мають стати дев’ять осіб – по одному представнику від МКІП і Держкіно та сім представників від творчих спілок, громадських об’єднань, господарських об’єднань (далі – організації).

Своїх представників до складу комісії можуть запропонувати організації, які впродовж трьох останніх років мають активну діяльність у сфері кінематографії та/або телебачення. Від однієї організації може бути не більше двох кандидатів для включення до складу конкурсної комісії.

Далі:

https://usfa.gov.ua/press-center/do-26-sichnya-mkip-pryymaye-dokumenty-do-skladu-konkursnoi-komisii-z-vidboru-chleniv-rady-z-i734