f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Про нагородження премією імені Богдана Хмельницького

18.11.2020

Визначено лауреатів премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва в 2020 році.

02 листопада 2020 року

У Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбулося засідання Комітету з присудження премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва. Цьогоріч на розгляд Комітету було представлено дванадцять творів літератури та мистецтва військової тематики.

Лауреатом премії імені Богдана Хмельницького став у номінації «Твори кіномистецтва військової тематики» режисер Олександр (Олесь) Янчук за історично-біографічний фільм «Таємний щоденник Симона Петлюри»

Довідка.

Премія імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва присуджується щороку (до Дня Збройних Сил України — 6 грудня) за твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, спрямовані на підняття престижу Збройних Сил України, пропаганду військової служби, формування у військовослужбовців і молоді національної самосвідомості, гідності, духовності і культури, почуття патріотизму, вірності військовим традиціям українського народу, соціально-психологічної та військово-професійної готовності до служби у Збройних Силах України.

Департамент соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України

https://www.mil.gov.ua/news/2020/11/02/viznacheno-laureativ-premii-imeni-bogdana-hmelniczkogo-za-krashhe-visvitlennya-vijskovoi-tematiki-u-tvorah-literaturi-ta-mistecztva-v-2020-roczi/