f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Рада підтримала впровадження податкових пільг у сфері культури і креативних індустрій

06.11.2020

Верховна Рада ухвалила вцілому проєкт закону №3851 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій

Відповідне рішення підтримали 283 народних депутати, передає Еспресо.TV.

У пояснювальній записці до проєкту закону йдеться, що його метою є недопущення стагнації сфер культури, туризму та сектору креативних індустрій. Він пропонує впровадження податкових пільг для надання державної підтримки цих сфер.

Далі:

https://espreso.tv/news/2020/11/04/

rada_pidtrymala_vprovadzhennya_podatkovykh_pilg_u_sferi_kultury_i_kreatyvnykh_industriy

Ткаченко прокоментував ухвалення закону про податкові преференції для культури і туризму

Ухвалення Верховною Радою президентського закону про податкові механізми підтримки для культури, туризму та креативних індустрій є поштовхом для розвитку цих сфер.

Як передає Укрінформ, про це Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомив у Телеграмі.

"Президентський законопроект 3851 про пільгове оподаткування для культури, туризму та креативної економіки підтримано у другому читанні! 293 депутати Верховної Ради проголосували за знижену 7%-ю ставку ПДВ... Сьогоднішнє рішення стане поштовхом для культурної галузі до розвитку, в тому числі, й через створення нових робочих місць, що унікально у часи пандемії", - написав Ткаченко.

Далі:

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3129823-tkacenko-prokomentuvav-uhvalenna-zakonu-pro-podatkovi-preferencii-dla-kulturi-i-turizmu.html