f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Фільм "Зірка Давида Черкаського". Київ, кінотеатр "Жовтень" - 5.11.20. о 17.00.

05.11.2020

Sergey Volkov разом з Sergiy Trymbach

«Зірка Давида Черкаського»

Документальний фільм-портрет з елементами анімації про життєвий та творчий шлях майстра, на роботах якого виросло вже декілька поколінь. Робота над картиною розпочалася у 2018-му році, ще за життя Давида Яновича.

Фільм розповідає про автора через його роботи: від першої - до «крайньої», так і незавершеної. Як вони створювалися, як розроблялися герої і сюжетні лінії і в якій атмосфері все це відбувалося. Для роботи над фільмом були запрошені найближчі друзі і співавтори Давида Черкаського, які пропрацювали з ним багато років: близький друг і незмінний художник Радна Сахалтуєв (їхньому творчому тандему вже понад п'ятдесят років); актори Віктор Андрієнко та Валерій Чигляєв; композитор Володимир Бистряков; автор пісень Аркадій Гарцман; дружина Черкаського та художник-мультиплікатор Наталія Марченкова, а також відомі мультиплікатори Ігор Ковальов та Юрій Норштейн, кінокритик Лариса Малюкова та інші прекрасні люди.

У фільмі було використано безліч матеріалів: фрагменти оригінальних мультфільмів, фотографії, малюнки, ескізи та кінохроніка різних років. Фільм створений в дусі самого Маестро Черкаського, і присвячується його світлій пам'яті.

Прем'єра фільму відбудеться п'ятого листопада в кінотеатрі "Жовтень". Слідкуйте за афішами та публікаціями. А поки пропонуємо вашій увазі трейлер:

https://vimeo.com/222835664?fbclid=IwAR3t3or5Sl_GHJChh9tj1Otme_WES3xekUhrgiwp8SO38cc93TMtdMp2kiA