f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Щорічна премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно - мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2020 рік.

20.10.2020

Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2020 рік.

Премія присуджується у чотирьох номінаціях: - Літературні твори для дітей та юнацтва – Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва – Театральні виставки для дітей та юнацтва - Кінотвори для дітей та юнацтва

На здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх подання на конкурс. До участі у конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями.

Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають до Держкомтелерадіо такі документи:

– Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;

— Три примірники висунутих творів у друкованому вигляді, а також театральних вистав та аудіовізуальних творів: ігрових фільмів та анімаційних стрічок — на диску або USB-флеш-накопичувачах);

— Розширену анотацію на твір у паперовій та електронній формі; - Копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);

— Копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб-платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Кінцевий термін подання до Держкомтелерадіо заявки для участі у конкурсі – 1 грудня 2020 року.

Заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» просимо надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Пакет документів просимо дублювати електронною поштою на адресу: prima@comin.gov.ua.

Контактний телефон: (044) 279-44 90.

Додатково повідомляємо, що зазначену інформацію розміщено в рубриці «Оголошення» на веб-сайті Держкомтелерадіо: http://comin.kmu.gov.ua.

В.о. Голови Держкомтелерадіо,

член Комітету з присудження Премії

Б.0. Червак