f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Український Оскарівський комітет оголосив оновлені дати та умови відбору фільмів

22.06.2020

Український Оскарівський Комітет оновлює умови та терміни прийому заявок і строки проведення відбору й висунення фільму від України на здобуття премії «Оскар».

Про це повідомляє Держкіно в Facebook.

"У зв’язку з перенесенням через пандемію церемонії вручення 93-ї премії «Оскар» з 28 лютого на 25 квітня 2021 року, Український Оскарівський комітет оновлює умови та терміни прийому заявок і строки проведення відбору й висунення фільму від України на здобуття премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук в номінації «Міжнародний повнометражний фільм»", - йдеться у повідомленні.

Далі:

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3048671-ukrainskij-oskarivskij-komitet-ogolosiv-onovleni-dati-ta-umovi-vidboru-filmiv.html?fbclid=IwAR2wAlJjlYDKhbuZYZ96r9fNBCrcOSjzr486ksdWFlpon3xjgmQcq7JRYvg

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.