f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

МУЗА І ТВОРЕЦЬ В ОДНІЙ ЧАРІВНІЙ ЖІНЦІ.

07.06.2020

Sergiy Trymbach з Natasha Frolova.

Звати її ВІКТОРІЄЮ БОНДАР і сьогодні, 6 червня, у неї ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ.

Так, той самий День, та ще і ювілейний. НАЙЩИРІШІ, НАЙТЕПЛІШІ ВІТАННЯ, з побажаннями зберігати прекрасну творчу форму (бо ж ТВОРЮКА!), молодість і молоду енергетику - хай усього цього вистачить на многії ще і премногії літа!

ВІКТОРІЯ - творець, яка сповідує не хаос, а Гармонію. Мені довелось працювати з нею у творчій групі фільмі «ЖИВІ» Сергія Буковського. Вона заражала всіх бажанням знати більше про найтрагічніші сторінки української історії, й водночас саме вона пильно стежила за тим, аби енергія наша була цілеспрямованою. В одній особі поєднувалися сценаристка, редактор, продюсер і - МУЗА. Так, ВІКТОРІЯ є музою одного з найбільших українських і світових (не перебільшую) режисерів неігрового кіно Сергія Буковського. А Муза, як це відомо ще з античних часів, є джерелом божественного натхнення для митця. Тільки тут маємо Музу, яка й сама творить…

Далі:

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.