f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Показ анімаційного фільму «Бабай» переноситься на пізніше. Натомість – «Амазонія: Інструкція з виживання»

14.01.2015

Показ повнометражного анімаційного фільму «БАБАЙ», який був запланований на 18 січня 2015 року в Червоному залі Будинку кіно, переноситься на пізніший термін, про що буде оголошено додатково.

Натомість 18 січня до вашої уваги пропонується пригодницький фільм «АМАЗОНІЯ: ІНСТРУКЦІЯ З ВИЖИВАННЯ» про захопливу подорож  мавпочки-капуцина в джунґлях Південної Америки. 

Початок о 15 годині

**

Амазонія: Інструкція з виживання/ Amazonia 

2013, Франція – Бразилія 
Режисер: Тьєрі Раґоберт

Це історія мавпочки-капуцина Сая. Малюк виріс у неволі і до пори до часу поняття не мав, що таке життя в диких умовах. Виживши після авіакатастрофи, Саю доводиться проявити всі інстинкти виживання, закладені природою. Він розуміє, що це його рідний дім, проте він такий чужий і небезпечний. Дезорієнтований невідомими лісовими просторами, Сай натомість вчиться знаходити поживу та дах над головою, чого раніше він ніколи не робив. Разом з маленьким героєм глядачеві належить зануритися до світу, сповненого цікавих пригод і небезпек.

Ця документальна стрічка побудована за принципом, де прихована камера спостерігає за твариною, яку спеціально помістили в чужі для неї умови. Тьєрі Раґобер після зйомок у 2006 році "Білої планети" вирішив знову повернутися до джунґлів, з якими зіткнувся під час роботи над серіалом "Нова зірка". У виробництві "Амазонії: Інструкція з виживання" участь брала не тільки Франція, а й Бразилія. Метою творців документалки була спроба, хай і не нова, але цікава, показати світ Амазонії очима її істоти, пристосованої жити в цій місцевості. Більшість інших тварин, які з'являються в кадрі "Амазонії: Інструкція з виживання", насправді є взяті зі спеціальних притулків для диких тварин. Потрапили туди вони з вини браконьєрів, а в підсумку допомагають глядачеві ознайомитися з особливостями свого природного місця існування.

Над фільмом знімальна команда працювала близько двох років, щоб домогтися найбільш "природної" картинки. Так, у підсумку довелося монтувати з понад ста годин матеріалу на плівці. 

12 грудня, середа, Синій зал Прем’єрний показ художнього фільму «ТРИМАЙ БІЛЯ СЕРЦЯ»

12 грудня, середа, Червоний зал ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) презентує вечір «Кіносереда – Зимове»

12 грудня, середа, Малий зал «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО» Художній фільм «ГАВАНАСТЕЙШН»