f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс

28.02.2020

Фестиваль кіно та телеоператорського мистецтва КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс. Подача триватиме до 15 червня 2020 року. До участі у конкурсі приймаються короткометражні та повнометражні ігрові та неігрові фільми, а також музичні кліпи.

Програму фестивалю складатимуть три конкурсні програми - студентська, конкурсна програма короткометражих фільмів та конкурсна програма повнометражних кінооператорських дебютів Конкурсна програма фестивалю складається з п’яти номінацій: ігровий фільм, неігровий фільм, експериментальний фільм, кіноетюд.

Додатково з цього року фестиваль приймає на конкурс музичне відео. Детальні умови для фільмів даної номінації будуть оголошені у березні.

Далі:

http://broadcast.net.ua/ru/announcements/2295-kinooko-oholoshuie-pryiom-filmiv-na-konkurs?fbclid=IwAR3S7sA2fDTWYzSju6n3oYqvwRgNjxioTIOOydqwEdE0gv0S2vj-S02bllc

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.