f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

На премію імені Лесі Українки претендують 45 робіт – Держкомтелерадіо

16.12.2019

Держкомтелерадіо завершив прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2019 рік.

Про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо. Так, на здобуття премії претендують 30 різножанрових літературних творів: від казок до романа-фентезі, написаних сучасними авторами для дітей та юнацтва. 

......................................................................................................................................

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» на здобуття премії висунуто 5 робіт: «Пуповина»; «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»; «Микита Кожум’яка»; «Пригоди S Миколая»; «Олександр Заступник Сумський».

https://detector.media/infospace/article/173101/2019-12-09-na-premiyu-imeni-lesi-ukrainki-pretenduyut-45-robit-derzhkomteleradio/

Рейтингова комісія НСКУ запропонувала висунути на здобуття вищезазначеної премії фільм "Пуповина". Секретаріат НСКУ прийняв остаточне рішення відповідно пропозиції. 

...У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» 1. Короткометражний анімаційний фільм «Пуповина» творчий колектив ТОВ «Маркус-фільм» у складі: автор сценарію, режисер Олександр Бубнов, художник-постановник Сергій Майдуков, композитор Микита Моісеєв, звукорежисер Марія Нестеренко.

https://ukurier.gov.ua/uk/news/perelik-nominantiv-na-zdobuttya-premiyi-kabinetu-m/