f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Оголошено прийом заявок до плану роботи Держкіно на 2020 рік

15.12.2019

Дати проведення: 2019-12-26

Опис: Для формування плану роботи Державного агентства України з питань кіно на 2020 рік Держкіно оголошує прийом заявок на проведення за підтримки Агентства фестивалів та промозаходів у 2020 році.

Підтримка від Державного агентства України з питань кіно може надаватися на розповсюдження та/або популяризацію національних фільмів шляхом повної або часткової оплати витрат на проведення творчих зустрічей, презентацій, прем’єрних показів, рекламування (незалежно від використаних рекламних засобів) та інших необхідних заходів, зокрема, за участі творчих груп фільмів.

Документи можуть подавати юридичні особи незалежно від форми власності, фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які провадять діяльність у сфері кінематографії.

Пакет документів має містити: - заявку в довільній формі; - концепцію події або заходу із зазначенням цільової аудиторії, приблизної кількості глядачів та очікуваного результату; - проєкт програми події або заходу із зазначенням часу, місця проведення та запрошених до виступу осіб, якщо такі є; - кошторис події або заходу із зазначенням лише прямих витрат; - відомості про суб’єкта кінематографії.

Документи приймаються до 26 грудня 2019 року в електронному та паперовому вигляді за адресою: 01010, м. Київ, вул. Лаврська, 10 (429 каб.), e-mail: dergkino429@ukr.net. Довідки за тел.: (044) 280-06-84