f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ВИРІШИЛО...

22.11.2019

КІЛЬКА ЧМО-ЧИНОВНИКІВ З НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ВИРІШИЛИ, що ЮЛІЯ СИНЬКЕВИЧ (на фото), яку підтримує більшість кіноспільноти і яка є справді однією з найкомпетентніших в кіноіндустрії, не годиться на посаду голови ДЕРЖКІНО УКРАЇНИ (на відео якась чмо-киня зачитала якісь "бали", без найменшої мотивації, вся процедура зайняла рівно хвилину!!).

При тому, що ЮЛІЯ пройшла всі попередні випробування і лишалась єдиним кандидатом на посаду. І от якесь малограмотне чмо (якщо це не так, хай нам скажуть про рівень компетенції цих мудрагелів в сфері кіно і кіноіндустрії) вирішує: ні, от ся СИНЬКЕВИЧ не підходить.

БЕЗ НАЙМЕНШИХ ПОЯСНЕНЬ, бо вважати поясненнями ті "бали", яке те чинодрало пробурмотіло убік ЮЛІЇ, ніяк не випадає.

ЦЕ НЕ ПОЯСНЕННЯ - ЦЕ ЗНУЩАННЯ, ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ ВСІМ НАМ. І якщо ми це проковтнемо - значить так нам і треба. Ясно одне: оце чмодралля (швидше за все по чиїйсь команді) вирішило посадити в крісло голови Держкіно свою людину.

УКРАЇНСЬКА КІНОАКАДЕМІЯ ЗАПРОПОНУВАЛА УСІМ АКАДЕМІКАМ ПІДПИСАТИ ПРОТЕСТНИЙ ЛИСТ З ВИМОГОЮ ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРИЙНЯТЕ "РІШЕННЯ".

Звичайно, що я ставлю підпис під цим листом. Крім того, 25 листопада з 9-ї ранку на Прорізній, 15, поруч з Національним агентством України з питань державної служби

ВІДБУДЕТЬСЯ БЕЗСТРОКОВА АКЦІЯ НА ПІДТРИМКУ ЮЛІЇ. ВИХОДЬМО!

І треба вимагати: по-перше, пояснень прийнятого рішення; по-друге, назвати чиновників, які його прийняли і їх негайного звільнення. У нас не так багато позитивних змін в країні. Кінематограф, який почав розвиватися, почали з"являтися обриси справжньої кіноіндустрії (хоча трімфувати ще рано), тепер просто хочуть зупинити.

Непризначення ЮЛІЇ СИНЬКЕВИЧ є кроком руйнівним, це надто очевидно. До речі, от ся запозичена на Заході система якихось абстрактних балів виглядає просто ідіотською Нагадаю, скажімо, чим починається фільм "Я, Деніел Блейк" британця Кена Лоуча (2016, Золота пальмова гілка Канн). Хворого героя фільму (йому кваліфіковані лікарі визначили піврічний тайм-аут в роботі для лікування) тестує отими самими балами якась чиновниця, котра ажніяк не є лікарем (!). І от вона (ну точнісінько як оці наші "спеціалісти по службі") визначає: той нещасний Деніел недобирає балів і йому треба пускатися в якісь ідіотські змаганння з чиновницькою системою, абсолютно бездушною, мертвою. Деніел Блейк помирає в фіналі...

ДАВАЙТЕ ЗАБАЛОТУЄМО ТИХ ЧИНОВНИКІВ, І СТВОРЕНУ НИМИ СИСТЕМУ, ТАКУ ЗРУЧНУ ДЛЯ ІДІОТІВ І ПРОЙДИСВІТІВ, але яка НІЯК НЕ ГОДИТЬСЯ ДЛЯ ДІЛА І ПРОСТО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ І НОРМАЛЬНОЇ РОБОТИ.

Сергій ТРИМБАЧ

НСКУ, Українська кіноакадемія