f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

САШКО ІГНАТУША НАРОДИВСЯ!

05.11.2019

Один із найвостребуваніших і найталановитіших наших акторів - уміє все, може зіграти всіх, палітра його виражальних засобів просто веселкова.

А ще він грає і співає - незрідка власні пісні. Вірші пише теж, хоч може Івана Драча, скажімо, покласти на струни.

Режисер, який колись закінчив Вищі режисерські курси, у Ельдара Рязанова. Його перший фільм, "Ордань", відкрив дуже цікавого постановника. Другий, "Цвіт кульбаби" (1992) - один із шедеврів українських 90-х, де все оповідано про те, що чекає Україну й українців, якщо структура життя не зміниться. Тільки ніхто тоді цього не захотів слухати й дивитися. А Сашко поїхав до Гамерики - за новим досвідом...

Повернувся, долав і здолав багато що. Ще сім літ тому поставив фільм "Мамо, я льотчика люблю" (за сценарієм Віри Мельник, з Ольгою Сумською в головній ролі). І знову - фільм мало хто бачив, у прокаті українські фільми тоді ще навчились з"являтись...

Сашо, я дуже вірю в тебе. Бажаю, аби сил і здоров"я вистачило ще на багато ролей і режисерських робіт. Колосальний професійний і життєвий досвід мусить зреалізуватись - у фільмах та інших великих мистецьких справах. Дай-то, Боже! Вітаю тебе!!

Сергій ТРИМБАЧ

НСКУ, Українська кіноакадемія

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBv72c1Km01uIqqgeh1d5tsBdK7P-lknm6YL5QMDIuYkU8PDSSBpe9nJ_kTylyiTglAggfLZx-004PU

День народження в прекрасного українського актора і режисера, автора і виконавця пісень, харизматичного, іронічного, переконливого, розумного, талановитого "артиста народу України", як він сам себе раніше називав, оскільки інших звань не мав, - Олександра Ігнатуши.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛЮБИЙ!

БАГАТО РОКІВ ЩАСТЯ І ТВОРЧОСТІ, САШКО!

Ігнатуша Олександр Федорович — український актор, кінорежисер, заслужений артист України (2016), член Національної спілки кінематографістів .

Народився 3 листопада 1955 р. в Києві.

Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого (1976) й Вищі курси Держкіно СРСР (1984) у Москві (майстерня Е. Рязанова).

Працював У Київському театрі ім. Лесі Українки , в Київському академічному драматичному театрі на Подолі.

Режисер Київського експериментального театру.

Стелла Кломінська

кінознавчиня, хронолог, редактор

https://www.facebook.com/klominska?epa=SEARCH_BOX