f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ОЛЕСЬ ЯНЧУК НАРОДИВСЯ

29.09.2019

Шлях в кіно починав як фотограф, його фото друкували, скажімо, в журналі "Новини кіноекрана". Відтак не дивно, що в його фільмах завжди цікавою є візуальна складова.

Так було уже в першій кінострічці ЯНЧУКА, короткометражній "В далеку путь", знятій за сценарієм Аркадія Висоцького. Режисер, з оператором Василем Бородіним і художником Євгеном Пітеніним вибудували такий собі часо-простір, в якому поєднувалися минуле, сучасне й майбутнє... У фіналі герой прагнув полетіти... Так народився кінорежисер ОЛЕСЬ ЯНЧУК. Це було 30 літ тому. Найщиріші вітання, з побажаннями нових польотних подвигів!

Сергій Тримбач

НСКУ, Українська кіноакадемія

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDX_NHn7Rq9ATg864uv5YLKXtTA9vkPQxGVDZ7cYeYVT3Ug3qgCVCuQXHLOouT10rYMrI8nteye0QSB

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.