f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

День народження Давида Черкаського. Д/ф "Давид Черкаський. Людина-джаз".

23.08.2019

Давид Черкаський – один із засновників українського напрямку в анімації. З-під його олівця вийшли такі впізнавані на всьому пострадянському простірі мультиплікаційні герої як капітан Сільвер, Джиммі і доктор Лівсі з "Острову скарбів", капітан Врунгель і його помічник Лом із "Пригод капітана Врунгеля", доктор Айболіт та багато інших.

У житті він керувався кількома правилами: 1. За щастям не потрібно бігати. Треба стати у нього на шляху і воно на тебе наштовхнеться. 2. Не треба бігати за грошима. Треба просто йти їм назустріч. 3. Не страшно бігати за жінками. Страшно упіймати хоча б одну з них. Самобутній, талановитий, із надзвичайним почуттям гумору, улюбленець жінок – такими епітетами описують режисера-мультиплікатора та сценариста Давида Черкаського його друзі та колеги. Про творця радянських мультфільмів, на яких виросло вже кілька поколінь українців, дивіться у документальному фільмі "Давид Черкаський. Людина-джаз".

https://www.youtube.com/watch?v=opsdYUYS7Kc

https://www.facebook.com/Davyd.svyato.film/?

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»