f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Олесь Гончар. Записки з полону. Документальний кінопроект.

22.08.2019

Відбулася перша робоча нарада творчої групи документального кінопроекту «ОЛЕСЬ ГОНЧАР. Записки із полону».

Почалася реалізація першої частини проекту, підтриманого Українським культурним фондом (Програма «Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору», Лот 1. Підтримка аудіовізуального сектору на етапі сценарної розробки та препродакшну).

На цьому етапі проекту передбачається написання сценарію та створення тизера однойменного майбутнього документального фільму (з елементами ігрового), присвяченого життю і творчості видатного українського письменника Олеся Гончара, крок за кроком відкриття маловідомих, а то й незнаних сторінок життя Художника, на тлі фактів і подій епохи, діалог О. Гончара з самим собою, звернення до сучасників та нащадків зі сторінок щоденників, творів, під час виступів; спогади рідних і друзів (а то й недругів); розповіді дружини О. Гончара, Валентини Данилівни, надані нею унікальні, ще не публіковані фото з сімейного архіву, а також кіноархів, кінохроніка, публікації тих часів тощо.

Передбачається медійно-презентаційна промоція проекту.

https://www.facebook.com/oles.honchar.documentary/?

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»