f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Олександр Довженко - 125. Місце в історії. Авторська програма Марини Фіалко. Гість Сергій Тримбач.

22.08.2019

Марина Фіалко: "Їх не учили Батьківщині, їх учили класовій ворожнечі і боротьбі. Їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців", - Олександр Довженко, щоденник.

13 квітня 1928 року у Києві відбулася прем'єра фільму Олександра Довженка "Звенигора". Фільм-легенда, про скарби закопані гайдамаками у надрах гори. Сюжет фільму - це 200 років історії України. Скіфи і варяги. Війни українських козаків з польською шляхтою, гайдамацька воля, Світова війна 1914-1918 років. Олександр Довженко писав у автобіографії? "Звенигора у моїй свідомості відклалася, як одна з найцікавіших робіт. це прейскурант моїх творчих можливостей,. я зробив її одним духом за 100 днів, не зробив, а проспівав, як плат. Мені хотілося розсунути рамки екрану, заговорити мовою великих узагальнень".

https://nv.ua/mistse-v-istoriji-avtorska-prohrama-marini-fialko-hist-serhij-trimbach-efir-vid-120418-2463989.html

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»