f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ПОСТАНОВА секретаріату Правління Національної спілки кінематографістів України м.Київ 23 липня 2019 року.

16.08.2019

Про присудження премії імені Фелікса Соболєва та про внесення змін у складі Комітету з премії імені Фелікса Соболєва

Заслухавши повідомлення секретаря правління НСКУ, голови Комітету з премії імені Фелікса Соболєва Ширмана Р.Н.

«Про присудження премії імені Фелікса Соболєва та про внесення змін у складі Комітету з премії імені Фелікса Соболєва», УХВАЛИЛИ:

1. На підставі рішення Комітету з присудження премії імені Фелікса Соболєва (протокол від 17 липня 2019 року) присудити премію імені Фелікса Соболєва у 2019 році кінорежисерам СИРИХ Анатолію Дмитровичу та САМОЛЕВСЬКІЙ Ользі Юзефівні – за вагомий внесок у світове та українське неігрове кіно.

2. Враховуючи пропозиції Комітету з присудження премії імені Фелікса Соболєва внести зміни в його склад, а саме затвердити кандидатури:

Тримбача Сергія Васильовича, Давиденка Георгія Івановича, Терещенка Юрія Михайловича, Бєлкіна Євгена Абрамовича.

3. Зважаючи на те, що Комітет з присудження премії імені Фелікса Соболєва не визначив лауреатів в номінації «оригінальні кінотвори у неігровому виді кінематографії, позначені високим професіоналізмом. новаторством, створені протягом останніх двох років та які здобули широке громадське визнання», дозволити Комітету, як виняток, у випадку, якщо з’явиться такий твір, у вересні 2019 р. прийняти рішення з цього питання та передати його на затвердження секретаріату.

Голова НСКУ ЯНЧУК О.С.

Оргсекретар правління НСКУ ПАРФЕНЮК О.Б.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.