f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ІЕД запустив проект «Економічна привабливість української культури»

05.07.2019

5 липня 2019 року, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) провів прес-конференцію «Як зробити українську культуру економічно привабливою», на якій презентував проект «Економічна привабливість української культури», що підтримується Українським Культурним Фондом (УКФ).

На початку заходу голова правління ІЕД Ігор Бураковський презентував результати аналізу програм найбільш рейтингових партій-учасників позачергових парламентських виборів у частині, що стосується культури. У першій п’ятірці лідерів рейтингів найбільше про культуру говориться у програмах партій «Європейська солідарність» та «Батьківщина», найменше – у програмі партії «Опозиційна платформа за життя». Пропрезидентська партія «Слуга народу» та партія Святослава Вакарчука «Голос» згадують про культуру переважно в загальному плані...

http://www.ier.com.ua/ua/institute/news?pid=6221&fbclid=IwAR1RAdkHnwQj4Whft791_psrtQ71sTYEi0knFQaWlhMlEsfanQ4k1kMXGy0

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.