f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

На Буковині провели фестиваль на честь дня народження Івана Миколайчука

16.06.2019

У рідному селі актора і кінорежисера Івана Миколайчука Чортория, що на Буковині, провели традиційний фестиваль "На гостини до Івана" на честь 78-ї річниці з дня народження відомого кіномитця.

Про це повідомляють у прес-службі Чернівецької ОДА. "На 78-му річницю від дня народження Івана Миколайчука у його рідному селі Чортория Кіцманського району провели традиційний фестиваль "На гостини до Івана". Аматорський ансамбль бандуристів "Передзвін" зустрічав гостей біля мистецько-меморіального музею-садиби Івана Миколайчука піснями, які любив митець. Саме там стоїть знаний і величний Іван Миколайчук в бронзі. Щороку 15 червня у день його народження тут збираються митці, шанувальники його творчості, рідні та земляки. І цей рік не став винятком. Учасники заходу низько вклонились його світлій пам'яті - пам'яті українського генія", - йдеться у повідомленні.

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/

2722313-na-bukovini-proveli-festival-na-cest-dna-narodzenna-ivana-mikolajcuka.html

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ