f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

100-річчя Одеської кіностудії: Мінкульт оголосив конкурс “короткого метру”

25.05.2019

Урочисті збори трудового колективу Одеської кіностудії з участю міністра культури Євгена Нищука відбулися сьогодні з нагоди 100-річного ювілею студії в історичному арт-павільйоні, що носить ім'я артистки німого кіно Віри Холодної. "100-річний ювілей однієї з найстаріших у світі Одеської кіностудії - це історія великих талантів, сподівань та успіхів багатьох майстрів кінематографу. Тут працювали Віра Холодна, Олександр Довженко, Лесь Курбас, Іван Кавалерідзе та багато інших видатних сценаристів, режисерів, артистів, операторів. Мені свого часу пощастило спілкуватися з такими метрами кінематографа, як Кіра Муратова і Давид Черкаський, а також проходити у студентські роки проби у Бориса Савченка. Сьогодні ми дивилися кадри нового документально-хронікального фільму, в якому йшлося також про те, як буде розвиватися студія у своєму другому сторіччі", - зазначив міністр Нищук. Покупка диплома и аттестата школы, можно совершить на портале http://diplomskiy.com/ , вы сможете купить документы о среднем и о высшем образовании!

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2707783-100ricca-odeskoi-kinostudii-minkult-ogolosiv-konkurs-korotkogo-metru.html

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.