f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

У ВЕЛИКОМУ ЖУРІ БЕРЛІНСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ - АМЕРИКАНСЬКИЙ КІНОКРИТИК ДЖАСТІН ЧАНГ

05.02.2019

Джастінг Чанг Justin Chang - один із найавторитетніших критиків США. Нині він є кінооглядачем Los Angeles Times, радіо "Fresh Air" та "FilmWeek". Донедавна був провідним кінокритиком одного з найсолідніших журналів - Variety. Нещодавно його назвали кінокритиком року в прес-клубі Лос-Анджелеса. А ще він є головою National Society of Film Critics і секретарем Los Angeles Film Critics Assn.

Словом, Justin Chang є одним із найфаховіших гравців великої американської кіноіндустрії. Кількість і якість його текстів вражає. ВЕЛИКА КІНОІНДУСТРІЯ ПОТРЕБУЄ ВЕЛИКИХ КРИТИКІВ, здатних давати точну і професійну оцінку фільмів і кінопроцесу загалом. Кажу це й тому, що у нас усе ще - раз по раз - бачимо замало не демонстративну зневагу до критиків і критики як інституції. Хоча насправді рівень кіноіндустрії залежить від активності і якості критики значно більше, аніж дехто це може собі уявити.

З цікавістю чекатимемо на рішення Великого журі BERLINALE.

Сергій Тримбач

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.