f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Проведено девелопмент телесеріалу «Зрадник»

28.11.2018

Про це сьогодні, 28 листопада в «Укрінформі» розповіла команда проекту.  Виробництво 12-серійного серіалу відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Режисером серіалу є Ігор Шкурін, автором сценарію – Сергій Тримбач, який під час прес-конференції розповів про те, чому його зацікавила робота над даним проектом і поділився своїм баченням майбутнього фільму.

Участь у прес-конференції взяв Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, який зазначив: «Держкіно долучене до цього проекту як співвласник майнових авторських прав на оригінальний твір. Проте це буде абсолютно нова робота, і мені б дуже хотілося, щоб зважаючи на важливість теми, серіал став успішним повною мірою».

Виробництво серіалу здійснює продюсерський центр «Інсайт Медіа». Під час прес-заходу продюсер проекту Володимир Філіппов подякував Українському культурному фонду за можливість створення серіалу і наголосив: «Сподіваюся, завдяки цьому кінороману глядачі дізнаються багато нового  про період протидії української інтелігенції російській агресії».

Історія серіалу «Зрадник» розгортається впродовж 70-их років ХХ ст. Місце дії – Київ, Черкащина і Полтавщина. У картині буде представлено події з кількох історичних епох – скіфських часів, Гайдамаччини ХVІІІ століття і часів війни 1918-1931 років.

 

Інформацію надано Держкіно України

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.