f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Запрошуємо на презентацію проекту Сергія Буковського!

22.11.2018

27 листопада о 12:00 у конференц-залі кінотеатру «Жовтень» відбудеться презентація проекту Сергія Буковського «Відео антологія новітньої України: Персони, історії, візії». Серед героїв антології — Іван Дзюба, Юрій Щербак, Семен Глузман, Дмитро Горбачов, Валентин Сильвестров.

Проект представлять автор і режисер Сергій Буковський, продюсер Геннадій Кофман та представники творчої команди.

Мета проекту — збереження образу нашої країни, що може бути безповоротно втраченим для нащадків. Окрім «закарбованого» офіційною теле- і кінохронікою, існує інший, не надто відомий широкому загалу образ України. Він – у постатях талановитих, геніальних, сміливих людей-символів нашої епохи.

"Я фільмую людей, котрих люблю, ціную і знаю особисто. Я щасливий, що вони  відверті зі мною", — зазначив режисер антології Сергій Буковський.

«Персони, історії, візії» — це розповідь про шлях митця у філософському сенсі, про відповідальність кожного з нас перед світом, собою, своїми нащадками. Та найголовніше – це розповідь про вибір, перед яким врешті-решт постає кожна особистість.

"Унікальність проекту полягає в можливості зберегти, зробити доступним для широкого загалу сучасників та нащадків неповторний досвід, живу думку, особливість відомих особистостей. Серед неповторних рис проекту, вважаю, участь як автора та інтерв’юера видатного українського кінорежисера-документаліста Сергія Буковського", – зазначив продюсер проекту Геннадій Кофман.

Антологія створюється Громадською організацією "Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв" за підтримки Українського культурного фонду.

Центр Сучасних Інформаційних Технологій та Візуальних Мистецтв