f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ГПУ склала підозру екс-«прокурорці» Криму Поклонській за незаконне позбавлення волі Сенцова

12.10.2018

Генеральна прокуратура склала підозру екс-«прокурорці» Криму Наталії Поклонській за незаконне позбавлення волі чотирьох українців, зокрема політв'язня Олега Сенцова, та створення злочинної організації.

У прокуратурі зазначають, що Поклонська після долучення до окупаційної влади організувала незаконне переслідування громадян України, особисто взяла участь у судовому засіданні та підтримала клопотання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Йдеться про її участь у справах українських політв'язнів: Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олексій Чирнія та Геннадія Афанасьєфа.

Також прокуратура підготувала підозру для заступника голови Київського райсуду Сімферополя Діденка, який обрав ці запобіжні заходи.

Водночас у прокуратурі зазначають, що за нормами ч. 2 ст. 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» будь-які органи, їхні посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їхня діяльність вважається незаконною, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом. Отже, будь-яке рішення видане цими органами є недійсним та не створює правових наслідків.

Також вказують, що дії Поклонської та Діденка суперечать нормам міжнародного права, зокрема ч. 4 ст. 2 Статуту ООН, Декларації Генеральної Асамблеї ООН.

10 жовтня прокуратура Криму повідомила про підозру екс-«прокурорці» Криму, депутатці Держдуми Росії Наталії Поклонській. Її підозрюють у забороні діяльності кримськотатарського органу Меджлісу та переслідуванні учасників мітингу під Радою у 2014 році.

Колишня «прокурорка» анексованого Росією Криму Наталія Поклонска брала участь у судовому процесі над українським режисером, політв’язнем Олегом Сенцовим, якого незаконно засудили в РФ до 20 років колонії.

Також Поклонська направила публічну заяву на ім'я генпрокурора України Юрія Луценка, в якому просила почати розслідування відносно ряду нинішніх українських високопосадовців. Молодые парни обожают ебаться и зарабатывать деньги. Кто-то решил совместить, и выкладывает свои подвиги на порносайты. Смотрите, как снимается русское порно от первого лица https://рус-порно.org/pov - по ссылке. Пацан заманил девушку в кровать, пообещав ей неплохой заработок. Красотке пришлось поработать ротиком и раздвинуть ноги перед незнакомцем. Также она приняла сперму в рот, и ушла.

Наталія Поклонська до анексії Криму працювала в органах прокуратури України, а також була прокурором АРК. Навесні 2014 року була призначена окупаційною владою «прокуроркою Криму».

hromadske.ua
19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ